پشتیبانی مراکز تماس

ماهان ویپ به عنوان یکی از پیشرو ترین شرکت های فعال در زمینه مراکز تماس تحت شبکه (ویپ) با داشتن تیم پشتیبانی متخصص در امور نرم افزار و سخت افزار، آمادگی خود را برای عقد قرارداد سالیانه جهت راه اندازی و پشتیبانی مراکز تماس سازمانها یا کلیه شرکتها اعلام می دارد.

مطمئناً یکی از مهم ترین عوامل انتخاب یک محصول داشتن پشتیبانی قوی و پررنگ است، در حقیقت پشتیبانی شباهت بسیار زیادی به بیمه دارد شاید در طی یکسال به ندرت نیاز به استفاده از بیمه داشته باشید اما زمانی که اتفاق غیر مترقبه ای رخ می دهد داشتن بیمه بسیار در هزینه های شما و رفع مشکل بوجود آمده تاثیر گزار خواهد بود، پشتیبانی نیز به همین شیوه در زمان بروز مشکل به کمک شما خواهد آمد و در حقیقت بعضی از مشتریان ما معتقد هستند پشتیبانی حتی از خود محصول نیز ارزشمند تر است.

ما بواسطه بروز مشکلات در مراکز تماس مجموعه های مختلف و با کمک به آنها در رفع مشکلات پیش آمده توانسته ایم همکاری خوبی را با آنها داشته باشیم از اینرو یکی از مزیت های رقابتی ماهان ویپ خدمات پشتیبانی تخصصی می باشد.

شایان ذکر است، خدمات پشتیبانی مراکز تماس فوق می تواند بصورت سالیانه یا در قالب دفعات محدود بوده که پس از بررسی، هزینه و شرایط آن اعلام می گردد.

در صورت نیاز می توانید درخواست خود را از طریق فرم درخواست پشتیبانی برای ما ارسال نمایید.

Contact-us-(Transparant)