نرم افزار ایرانی مدیریت مرکز تماس ماهان ویپ شامل لایسنس ۴ تا ۱۰۲۴ تماس همزمان می باشد که بصورت دائمی و سالیانه قابل استفاده می باشد در جدول زیر می توانید تعرفه لایسنس های مختلف را مشاهده نمایید، تعرفه های ذیل برای امکانات پایه نرم افزار محاسبه شده است، شایان ذکر است هزینه مربوط به افزونه ها بصورت مجزا می باشد لذا در صورت نیاز می توانید با ما تماس حاصل نمایید.

 

تعریف تعداد تماس همزمان:

کسب و کارهایی که تماس های روزانه زیادی دارند: مجموع تماس های ورودی، داخلی و خروجی {تقسیم بر ۲}، بطور مثال مجموعه ای با ۲ خط SIP یا E1 و ۶۰ داخلی مجموعا ۱۲۰ کانال دارد که تقسیم بر ۲ لایسنس ۶۴ تماس همزمان پیشنهاد می شود.
کسب و کارهایی که تماس های روزانه متوسط و کمی دارند: مجموع تماس های ورودی، داخلی و خروجی {تقسیم بر ۵}، بطور مثال مجموعه ای با ۱ خط SIP یا E1 و ۲۰ داخلی مجموعا ۵۰ کانال دارد که تقسیم بر ۲ لایسنس ۳۲ تماس همزمان پیشنهاد می شود.

 


در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفن ۰۲۱۸۷۲۷۳ یا تکمیل فرم ارسال درخواست با ما تماس حاصل نمایید. بی شک کارشناسان ماهان ویپ همواره تلاش خواهند کرد تجارب ارزنده خود را بی دریغ در اختیار شما قرار دهند پس با ما راحت باشید.