ماهان ویپ در سال 1387 به عنـوان یکـی از زیـر مجموعـه های گـروه شـرکتـهای انتـقال داده ماهان فعالیـت خـود را شـروع کرد در این قریب به 1 دهه ماهان ویپ با به‌کارگیری استانداردهای جهانی و از طریـق توسعـه‌‌ی فناوری اطلاعات در سازمان‌ها و مؤسسـات خصوصـی و دولتـی، می‌کوشــد کسب‌ و‌ کار مشتریانـش را بــه عنـوان شـرکای تجـاری خود، توسعه دهد. تجربه‌ی ما در زمینه‌‌ی راهکارهای جامع مدیریت مرکز تماس، استانداردهای شبکه و فناوری تولید نرم‌افزار، مسیر پیشرفت‌مان را هموار کرده است. در سال‌های اخیر، ماهان ویپ توجه بیشتری به افزایش سرعت ارائه‌ خدمات و کیفیت محصولات خود داشته است. ما در تعیین مزیـت های رقابتی، پیشنهادات و نظرات مشتریان را ملاک قرار داده‌ایم و معتقدیم هر چه بیشتر از نگاه مشتری به مسائل بنگریم، به واقعیت بازار نزدیک‌تر می‌شویم. ماهان ویپ در سال 1395 موفق به دریافت مجوز Servco از سازمان تنظیم مقررات رادیویی شد و از این پس سبد محصولات گسترده تر و چشم انداز وسیع تری را در پیش خواهد داشت.

بیش از 10 سال حضور موفق در بازار IT همراه با رضایتمندی بالای 80 درصد مشتریان، حاصل چندین سال فعالیت مستمر یک تیم دلسوز و متخصص در ماهان ارتباط است.
چشم انداز و ماموریت ما از ابتدا ارائه خـدمات با کیفیت هم تــراز با برترین تکنولوژی های مخابراتی در دنیا بود و اکنون ادعا داریم که به این هدف رسیده ایم.
ما معتقدیم که صرفاً یک نرم افزار مدیریت مرکز تماس عرضه نمی¬کنیم بلکه دنیای اعمال قدرت، مدیریت و نظارت را به مدیران عزیـز ایـران ارائه می دهیم و می کوشیم فرهنگ ارتباطات سازنده، مخاطب محور و با کیفیت را در جامعه بویژه سازمان ها جاری سازیم.
برای رسیدن به این هدف، اقدام به تولید نرم افزار مدیریت مرکز تماس مبتنی بر تکنولوژی VoIP به همراه پیشرفته ترین واحد پشتیبانی فعال در طی شبانه روز نمودیم، ما بطور گسترده در طی سال های گذشتـه تا بـه امروز سعی در طراحـی نـرم افزار بـراساس نیازهای شرکت ها، سازمانها نموده و همواره توسعه بخشی و سفارشی سازی نرم افزار را با کمترین هزینه و زمان ارائه داده ایم.
یکی از مواردی که خاطر بازاریابان ما را مکدر می کرد، مقایسه سطحی نرم افزار ماهان ویپ با سایر نرم افزارهای مشابه بویژه از سوی کارشناسان سازمانها بود، برهمین اساس انتظار داریم مقایسه محصولات ماهان وی با سایر محصولات مشابه را پس از بررسی به قضاوت بنشینید و توجـه داشته باشید ماهان ویپ با ایجاد اشتغال برای بیش از 150 نفر پرسنل و پرهیز از کپی برداری یا فارسی سازی هرگونــه نرم افـزار داخـلی و خارجـی ولو سودآور، رسالت اجتماعی خود را مقدم بر منافع سودجویانه دانسته است.
برخی شرکت‌ها با قوانین اداره می‌شوند، برخی با سلسله مراتب، اما ماهان ویپ، با ارزش‌ها پیش می‌رود. ارزش‌هایی ساده اما بنیادین و اثربخش که سعی داریم آن‌ها را با سهامداران، کارمندان و مشتریان خود به اشتراک بگذاریم. این ارزش‌ها در تمام ارتباطات متقابل‌مان هدایتگر ماست.
ممتاز بودن

می‌خواهیم پیشرو باشیم. ویژگی ممتاز ماهان ویپ، اشتیاقی بی‌پایان به نوآوری و بهبود مداوم کیفیت تولیدات و خدمات است.

ارزش‌آفرینی

هدف ما شناخت دقیق نیازهای مشتریان و حرکت به سمت پاسخ‌دهی به این نیاز‌هاست، تا مشتریان به سازمان‌‌هایی با بهره‌وری بالا تبدیل شوند. شیوه‌ی کار ما ایجاد روابط بلندمدت از طریق پاسخگویی معتبر و مستمر به مشتریان و ارزش‌آفرینی برای آنان است.

شفافیت

سازمان ما سیستمی باز و شفاف است. ما اطلاعاتی را که گروه‌های ذی‌نفع در کسب‌و‌کار ما حق دسترسی به آن ‌را دارند، داوطلبانه منتشر می‌کنیم.

مسئولیت‌پذیری

آرمان ما ایجاد محیطی است که در آن افراد متکی‌به‌نفس، سخت‌کوش و نتیجه گرا، منتقد، صریح و صادق باشند و هرکس مسئولیت‌های درون سازمانی و اجتماعی رفتارهای خود را دانسته و به بهترین شکل انجام دهد.

وفای به تعهدات

به تعهدات خود در برابر مشتریان، سهامداران و کارکنان‌مان وفاداریم و اعتماد آن‌ها را پاس می‌داریم. ما افتخار می‌کنیم که برای همه شرکای خود به عنوان یک شریک تجاری پایدار شناخته شویم.

کار تیمی

تشویق کار تیمی در جهت دستیابی به اهداف و آرمان‌های مشترک از ویژگی‌های بارز ماهان ویپ است. ما خانواده‌ای هستیم که بالندگی خود را در ارتقای توانمندی‌های تیمی و نیز رشد توانایی تک تک اعضایمان می‌دانیم

باور داریم نسبت به منابعی که جامعه در اختیار ما قرار داده است، مسئولیم.

از این رو اعضای خانواده ماهان ویپ، همواره تلاش می‌کنند با فعالیت‌هایی کوچک اما مؤثر در حوزه‌هایی مانند آموزش، توانمندسازی اجتماعی، فعالیت‌های داوطلبانه و حفاظت از محیط‌زیست گامی برداشته و نسبت به مردم و جامعه‌ی خود ادای دین کنیم.

مسئولیت‌های اجتماعی که به آن پایبندیم:

همکاری در توانمند‌سازی سازمان‌های مردم‌نهاد

باور داریم رشد سازمان‌های مردم‌نهاد از نیازهای توسعه‌ی هر کشور است و تلاش کرده‌ایم که در حد توان خود با ارائه‌ی رایگان برخی از محصولاتمان به سازمان‌های مردم‌نهاد و آموزش کاربران، یاریگر آن‌ها در راه ثمربخششان باشیم.

تشویق مشارکت و فعالیت‌های داوطلبانه کارکنان

معتقدیم مشارکت اعضای سازمان در فعالیت‌های داوطلبانه و انسان‌دوستانه علاوه بر تأثیرگذاری مثبت در جامعه، فضای کاری معنادارتر و انسانی‌تری می‌آفریند و تجربه‌ها و مهارت‌های اجتماعی ما را نیز توسعه می‌بخشد.

حمایت از فارغ‌التحصیلان دانشگاه

می‌خواهیم نقشی کوچک در مسیر ساختن فردای سرزمین‌مان داشته باشیم و برای جوانان با استعداد ایرانی فضایی ترسیم کنیم که باور کنند می‌توانند در کشور خود بمانند، خلاقیت‌های خود را پرورش دهند و تأثیرگذار باشند. با این هدف، در جشن فارغ‌التحصیلی دانشگاه‌های معتبر به عنوان حامی مالی شرکت می‌کنیم تا با معرفی راهی که طی کرده‌ایم و مسیری که در پیش داریم به جوانان مستعد ایران بگوییم که می‌توانند متفاوت باشند، در جایی متفاوت رشد کنند و آفریننده باشند.

همکاری علمی با دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی

باور داریم که دانش و تجربه‌ای که طی سال‌ها در ماهان ویپ به‌دست آمده، منبع ارزشمندی است و ما خود را مسئول می‌دانیم که آن را در اختیار همه‌ی جوانان بااستعداد و علاقه‌مند قرار دهیم.

نگاه مسئولانه به محیط زیست

ماهان ویپ به عنوان یک شرکت تولید نرم‌افزار از سبزترین انواع صنایع است. ارائه محصولاتی همچون مدیریت مرکز تماس به کاهش مصرف انرژی کشور یاری می‌رساند.

ما در عین حال می‌کوشیم در سازمان خود نیز با ترویج فرهنگ مسئولیت‌پذیری نسبت به محیط‌‌زیست و اقداماتی عملی همچون تشویق به صرفه‌جویی در مصرف منابع و انرژی و ایجاد چرخه‌ی بازیافت کاغذ و مواردی از این دست، سهمی در حفاظت از محیط زیست و توسعه‌ی پایدار کشور داشته باشیم.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفن ۰۲۱۸۷۲۷۳ یا تکمیل فرم ارسال درخواست با ما تماس حاصل نمایید. بی شک کارشناسان ماهان ویپ همواره تلاش خواهند کرد تجارب ارزنده خود را بی دریغ در اختیار شما قرار دهند پس با ما راحت باشید.