مدیریت دسترسی کاربران


مدیران شرکت‌ها معمولاً ترجیح می‌دهند سطح دسترسی هر فرد در شرکت به یک نرم‌افزار یکسان نباشد؛ برای مثال ممکن است لازم باشد سطح دسترسی یک مدیر از یک اپراتور متفاوت باشد. با استفاده از امکان مدیریت دسترسی کاربران در نرم افزار ماهان‌ویپ می‌توانید کاربرانی که مجاز به استفاده از نرم‌افزار هستند را تعریف کنید. همچنین می‌توانید حقوق دسترسی هریک از کاربران را نیز مشخص کنید به‌طوری‌که مدیر سامانه بتواند به هر کاربر، یا گروهی از کاربران دسترسی خاصی بدهد، و به کاربر یا گروهی دیگر، دسترسی متفاوتی بدهد.
این قابلیت امکان محدودسازی به جزییات سیستم تلفنی را نیز فراهم می‌کند. برای مثال می‌توانید به هرکاربر مجوز تغییر کلمه عبور داخلی یا آهنگ هولد را بدهید، اما اجازه حذف داخلی را از او سلب کنید. از دیگر مجوزهایی که می‌توانید به یک داخلی بدهید، مشاهده صندوق صوتی و حذف پیام‌های همان داخلی است. اجازه ویرایش صف و منو، امکان استفاده از مانیتورینگ و غیره نیز با استفاده از مدیریت دسترسی کاربران انجام می‌شود.


امکانات

امکان ایجاد کم‌ترین تا بیشترین سطح دسترسی به کاربران نرم‌افزار

کاربردها

استفاده مدیران از تمام قسمت‌های نرم‌افزار
محدود کردن دسترسی کارشناسان به قسمت‌های مشخص از نرم‌افزار
برای دریافت امکان مدیریت دسترسی کاربران، به صفحه پیش فاکتور نرم افزار ماهان ویپ مراجعه کنید و یا با شماره 02187273 تماس بگیرید تا کارشناسان ماهان‌ویپ اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.