02187273

ارتباط بین دفاتر

ارتباط بین دفاتر

در سازمانهایی که دارای دفاتر پراکنده در سطح ملی یا بین المللی می باشند، نیاز به برقراری ارتباط سریع بین دفاتر بسیار ضروری است که این مهم با روشهای گوناگونی انجام می شــود. یکی از مقـرون بــه صرفه ترین روشهای ارتباطی در برخی شرایط استفاده از شبکه خصوصی مجازی می باشد، با استفاده از این روش بستر مناسبی برای استفاده از تکنولـــوژی ویپ محیا می باشد.

شبکه خصوصی مجازی، شبکه‌ای است که اطلاعات در آن از طریق یک شبکه عمومی مانند اینترنت جابه‌جا می‌شود اما در عین حال با استفاده از الگوریتم‌هـای رمزنگاری و با تصدیــق هویت (Authentication)، این ارتباط هم‌چنان اختصاصی باقی می‌ماند به گونه ای که فاصله فیزیکی موجود بین شعب حذف شده و گویی کاربران در یک شبکه قرار دارند و با استفاده از تکنولـوژی ویپ انتقال تماس نیز میسر خواهد شـد، بدین صـورت هزینـه های تماس به شدت کاهش می یابد.

ارتباط مراکز یک سازمان با استفاده از ویپ مزایای بسیاری در ارتباط بین دفاتر سازمانها بهمراه خواهد داشت که مهمترین آنها عبارتند از :

سرعت نصب و راه‌اندازی بسیار مناسب
حذف محدودیت فیزیکی برای کاربران
قابلیت تغییر مکان در کمترین زمان ممکن
امکان برقراری ارتباط بین مراکز دورافتاده
امکان تامین ارتباط اینترنتی برای یکی از شعب
امکان یکپارچه‌سازی سیستم تلفن داخلی پرسنل

متخصصین واحد پهنای باند اختصاصی ماهان نت آمادگی دارند تا به درخواست سازمانها، امکان ایجاد شبکه‌های محلی و فرامحلی و یکپارچه‌سازی ارتباطات داده در سازمانـها را بررسـی و به فراخـور نیاز هـر یـک از شرکتــها، پیشنـهادی متناسب تهیه و ارائه نمایند.

 

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفن ۰۲۱۸۷۲۷۳ یا تکمیل فرم ارسال درخواست با ما تماس حاصل نمایید. بی شک کارشناسان ماهان ویپ همواره تلاش خواهند کرد تجارب ارزنده خود را بی دریغ در اختیار شما قرار دهند پس با ما راحت باشید.

پیمایش به بالا