02187273

ارائه خدمات راه اندازی و پشتیبانی تلفن تحت شبکه

خرید خط رند ثابت تلفن اقتصادی و با کیفیت

مخصوص شرکت ها و منازل

ماهان ویپ با ارائه خط تلفن اینترنتی ثابت با شماره رند و بهترین کیفیت و قیمت به شما این امکان را می‌دهد که برای هر حوزه ای خط تلفن مخصوص آن را داشته باشید. فروش خط رند و تلفن‌های معمولی ماهان همراه با ویژگی­های اولیه تلفن مانند پست صوتی، تماس کنفرانسی، شناسه تماس گیرنده و انتظار تماس انجام می پذیرد.

خط تلفن ثابت ماهان ویپ، متناسب با نیاز شما

ماهان ویپ، خدمات تلفن ثابت (SIP) خود را در سراسر کشور ارائه می‌کند. شما می‌توانید بسته به نیاز و موقعیت مکانی خـود از راهـکارهای ویـژه ماهان ویـپ بـرای مکالمه تلفنـی بهره‌منــد شویـد.

عکس روش ها

روش های اختصاص خط ثابت NGN ماهان ویپ به مشترکین

ماهان ویپ با فروش خط تلفن ویپ و اختصاص شماره تلفن به مشتریان، این خدمات را به یکی از روش های زیر ارایه می‌کند:

تلفن ثابت روی سیم مسی (POTS) : این خدمات که راهکار تلفن ویژه برج‌ها و مجتمع‌هاست، از طریق سیم مسی و گوشی‌های تلفن‌ معمولی و رایج در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

تلفن ثابت با استفاده از IP-Phone : این راهکار بر بستر اینترنت، با استفاده از دستگاه IP-Phone (تلفن تحت شبکه) پیاده سازی می‌شود. قیمت خط تلفن ثابت رند  ماهان ویپ  در مقایسه با خطوط تلفن  ثابت کمتر می باشد.

مزایای خط تلفن NGN ماهان ویپ

برای مکالمات خود کمتر بپردازید و بیشتر مکالمه کنید
بدون محدودیت با هر شماره‌ای در ایران و سراسر جهان تماس بگیرید
از پشتیبانی خدمات ماهان ویپ بهره‌مند شوید
به تعداد مورد نیازتان شماره تلفن جدید ۸ یا ۵ رقمی، تک‌کانال یا با کانال‌های بیشتر دریافت کنید
مالک همیشگی خط تلفن خود با تمام ویژگی‌های آن باشید

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل نمایید. بی شک کارشناسان ماهان ارتباط همواره تلاش خواهند کرد تجارب ارزنده خود را بی دریغ در اختیار شما قرار دهند.

تعرفه های ماهان ویپ

سرویس پایه

تومان 400,000 مالکیت دائمی
 • 4 تماس همزمان

سرویس استاندارد

تومان 700,000 مالکیت دائمی
 • 8 تماس همزمان

سرویس پیشرفته

تومان 1700,000 مالکیت دائمی
 • 20 تماس همزمان
امکانات خط تلفن ثابت اینترنتی

آیا می‌خواهید با خرید خط رند ثابت باعث ارتقای شغل خود شوید؟

لازم است در وهله اول نیاز اصلی شرکت خود را بشناسید و به آن عمل کنید.  خط رند ثابت ماهان برای تمامی صاحبان مشاغل و سازمان‌هایی است که قصد گسترش و ارتقای حوزه کاری خود را دارند.

مهم ترین مزیت خط اینترنت کاهش هزینه­های جاری شرکت­ها است. زیرا مدیران موفق همواره به دنبال کاهش هزینه­ها و افزایش بهره وری بوده اند. اگر شما نیز می‌خواهید به کسب و کار خود کمک کنید و آن را بهبود بخشید، تیم ماهان ویپ در کنار شماست.

خرید خط تلفن رند ثابت 5 تا 8 رقمی دیگر یک مشکل نیست

اگر شما صاحب یک تجارت و برند معروف هستید و اقدامات زیادی برای ثبت برند و شغل خود در ذهن ها انجام داده اید باید به فکر خرید یک شماره تلفن 5 رقمی باشید.

کارشناسان ماهان ویپ قادرند تمامی مراحل خرید شماره تلفن ثابت 5 تا 8 رقمی از صفر تا صد اعم از ثبت شرکت، نصب خط، راه اندازی و تامین تجهیزات با قیمت مناسب را در اختیار شما بگذارند.

با خرید خط رند ثابت ماهان انقلابی در برند سازی شرکت خود داشته باشید

1- خط رند راحت‌تر در ذهن می­مانند. به شما کمک زیادی می­کند؛ زیرا در طول روز با افراد، شرکت‌ها و سازمان‌های زیادی در ارتباط هستیم؛ اما ناخودآگاه تعداد خاصی توجه ما را به خود جلب می­کند و ممکن است این عدد به دلیل رند بودن مدت زیادی در ذهن ما بماند. این یادآوری ذهنی به نفع شماست.

2- برند استثنائی داشته باشید. وقتی به شرکت­ها یا سازمان­ها مراجعه می­کنیم، نمونه­هایی از این موارد را می­بینیم: مثلاً اجاره دفتر در مکانی مجلل و گران قیمت، طراحی خاص یک شرکت، پوشیدن لباس های مشترک و دارای طراحی خاص و… که برای آنها وجود دارد. که خطوط رند نیز نمونه ای از این طبقه هستند.

 

چگونه با خرید خط تلفن ثابت تهران تماس راحتی در هر جای ایران تجربه کنید؟

همان طور که می‌دانید ما هنگام خرید خطوط همیشه با مشکلاتی از جمله نبود شماره در یک منطقه یا نبود خدمات مخابراتی در یک منطقه و … مواجه هستیم.

با خرید خط رند ثابت ماهان ویپ دیگر این مشکلات وجود ندارد و باید بدانید که می توانید با شرکت ماهان ویپ و تنها در 48 ساعت شماره تلفن ثابت و تلفن اینترنتی دریافت کنید.

 

مزایای ویژه خرید خط تلفن ثابت تهران ماهان ویپ

 1. خرید و فروش این شماره ها بسیار راحت تر از خطوط معمولی مخابراتی بوده و تمامی مراحل به صورت آنلاین انجام می­شود.
 2. این خطوط همیشه برای شما هستند و هنگام حرکت در دفتر آنها را از دست نخواهید داد.
 3. همچنین امکان استفاده از خطوط ثابت تهران در تمامی استان های کشور را دارید.
 4. فرض کنید در شهری غیر از تهران زندگی می‌کنید و کسب و کار شما در همان شهر است. اما اگر بتوانید در تهران تلفن ثابت بگیرید، تعداد مشتریان و فروش شما بسیار بیشتر می‌شود.
 5. با استفاده از خدمات ارتباطی دفتر مجازی دفتر شما. امروزه در سرتاسر دنیا بدون اجاره دفتر می­توانید امتیاز تلفن ثابت را در تهران خریداری کنید.

با خط تلفن اینترنتی ثابت به سادگی هرچه تمام تر تماس برقرار کنید

همان طور که می‌دانید،امروزه تکنولوژی امکانات بسیاری را در اختیار مردم قرار داده است. یکی از این فناوری ها خط اینترنت voip است. خط تلفن اینترنتی در واقع مانند تلفن‌های ثابت است اما با خدمات متفاوت و نامحدود به شما عرضه می‌شود. این تلفن ثابت از طریق اینترنت ارائه می‌شود و نیازی به تجهیزات و هزینه سیم کشی ندارد. برای استفاده از خدمات تلفن اینترنتی فقط باید سیستم‌های خود را به شبکه IP متصل کنید.

با خط تلفن ثابت اینترنتی و یک مودم در هرجایی تلفنی صحبت کنید

ماهان ویپ به شما سرویس خط تلفنی ارائه می‌دهد که میتوانید با اتصال تلفن منزل یا محل کار خود به مودم در هر جایی که هستید به راحتی تماس تلفنی برقرار کنید و از کیفیت آن شگفت زده شوید.

 

مزایای خرید خط تلفن ثابت اینترنتی ماهان ویپ

خرید خط تلفن ثابت آنلاین اینترنتی دارای مزایای زیادی هستند که در اینجا به اختصار آنها را برای شما شرح می­دهیم:

1.      قیمت مناسب ترین تماس ها را با خطوط تلفن اینترنتی ماهان تجربه کنید

با خرید شماره ثابت اینترنتی هزینه خط تلفن ثابت را بسیار پایین تر می‌آورید. می‌توانید با نرخ بسیار مناسب تماس‌های دو طرفه برقرار کنید. تعرفه مکالمه در شماره تلفن اینترنتی پایین‌تر از تلفن ثابت می‌باشد. اما تماس دریافتی اصلا هزینه تلفن ثابت اینترنتی را ندارد.

2.      با خط رند ثابت ماهان مشکل از دست رفتن تماس هایتان را حل کنید

اگر از آن دسته افرادی هستید که تلفنتان دائماً مشغول است و یا صاحب شرکتی هستید که مداوم با شما تماس میگیرند و نمیخواهید خط شما اشغال باشد، می‌دانید که تنها راه حل موجود، تغییر مسیر تماس­هایتان است.

باید گفت خط تلفن اینترنتی با قابلیت ایجاد چند کانال تنها در یک خط تلفن مشکل شما را حل می­کند. همچنین این خطوط به همراه نرم افزار تیم ماهان ویپ قابلیت دریافت گزارش تماس، ایجاد لیست سیاه یا سفید مخاطبین، ضبط صدا و گزارش را دارند.

3.      بدون هیچ سخت افزاری یک تیر و دو نشان بزنید

خطوط تلفن اینترنتی فقط نیاز به اتصال اینترنت ثابت دارند. نکته مهمی که باید بدانید این است که خط تلفن خود را باید از همان شرکتی تهیه کنید که اینترنت ثابت خود را از آن دریافت می­کنید.

 با استفاده از اینترنت ماهان نت ، هم از سرعت و کیفیت فوق العاده ای بهره مند می‌شوید، و هم تیم ما می­تواند خدمات خط تلفن اینترنتی بی‌نظیری را برای شما فعال کند.

4.      خط رند ثابت ماهان قابل استفاده در تمامی سیستم های متصل به شبکه IP

شما قادر خواهید بود با هر وسیله ای به این خطوط متصل شوید. حتی اگر می خواهید از طریق تلفن ثابت خود متصل شوید، استفاده از دروازه (سوئیچ) امکان پذیر است.

 

کامپیوتر خود را به تلفن تبدیل کنید

به وسیله یک کابل و اتصال آن به مودم برای خود تلفن درست کنید. تنها کافی است که کامپیوتر یا لپ تاپ، مودم ADSL یا Dial up، اشتراک‌ اینترنت،میکروفون (برای اتصال به سیستم) و نرم افزار مورد نیاز  را لازم دارید. Classic Phone Tools یکی از این برنامه هاست.

 

تماس تلفنی ثابت با گوشی همراه!

شما همچنین می‌توانید با نصب نرم افزار های مخصوصی که در زیر ذکر می‌شود به وسیله تلفن همراه خود با اتصال به تلفن ثابت تماس حاصل فرمایید.

منتها نکته ای  که باید در نظر داشت در برقراری این تماس ها باید به اینترنت مودم یا ماهان نت متصل باشید.

 

چرا به جای خرید از مخابرات از ماهان ویپ تلفن ثابت بگیرید؟

 • هزینه های زیاد سیم کشی و کابل کشی ساختمان
 • محدود به یک مکان
 • محدودیت مخابرات با درخواست خط تلفن شما
 • هزینه حداقل 200 میلیون تومان برای دریافت خط رند ثابت

اگر شما خریدار تلفن ثابت از ماهان ویپ هستید،دیگر محدودیت های بالا را ندارید!

 

در کمتر از 5 دقیقه شماره تلفن مد نظر خود را از ماهان ویپ خریداری کنید

می‌توانید در کمتر از 5 دقیقه و طی فرآیندی بسیار راحت  خرید آنلاین خط تلفن ثابت خود را انجام دهید. مشترکین می‌توانند تلفن خط ثابت دلخواه خود را از بین هزاران شماره تلفن 5 تا 8 رقمی و رند تهران انتخاب کنند.

 

مزایای بی نظیر خرید خط رند ماهان ویپ

 • داشتن نرخ مکالمه ارزان
 • چندین تماس را همزمان برقرار کنید
 • جابجایی راحت و آسان برای در هر نقطه بدون نیاز به تغییر شماره
 • نداشتن هزینه­های اضافی
 • امکان گزارش تمامی تماس ها
 • تحویل سریع
 • بدون نیاز به سخت افزار
 • کیفیت عالی و قابل قبول در مکالمات
 • تماس دو طرفه همزمان
 • فکس اینترنتی
 • صندوق صوتی
 • تعریف داخلی های نامحدود

شما می‌توانید شماره هایی را که می­خواهید به داخلی آن‌ها دایورت شوند، اولویت بندی کنید. به عنوان مثال، می­توانید یک داخلی را به عنوان شماره تلفن همراه سیمکارت خود و یک داخلی را به عنوان شماره همکار خود تعریف کنید.

 

مشاوره رایگان برای دریافت خط رند ثابت مورد نیاز شما

برای خرید خط رند ثابت 5 تا 8 رقمی و اطلاع از قیمت این خطوط می‌توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید و ثبت تلفن ثابت خود را از طریق فرم‌های موجود در سایت انجام دهید و منتظر پاسخ کارشناسان ما باشید. برای خرید این خطوط، کارشناسان ما نحوه خرید را توضیح می­دهند و می­توانید خط را دائمی خریداری کنید.

سوالات متداول

 هزینه مکالمه خط تلفن ویپ یا NGN بسیار کم است. همچنین در صورت جابجایی، خط تلفن خود را نیز به همراه دارید. شماره تماس سفارشی سازی شده از مزیت های دیگر خط تلفن NGN می باشد.

 بله. خط تلفن اینترنتی قابلیت تماس با سراسر جهان را دارد.

 تفاوت عمده آنها در استفاده از پروتکل برقراری ارتباط می باشد. خط NGN یا خط ویپ از پروتکل سیپ ترانک استفاده می نماید.

بهترین فروشگاه برای خرید خط ثابت تلفن باید با کیفیت ترین خط ها و مقرون به صرفه ترین امکانات را به مشتری ارائه دهد.البته باید توجه داشت که شماره های محبوب وارد مزایده می‌شوند.

آخرین مطالب سایت