افزونه مانیتورینگ یا نظارت و مراقبت نرم‌افزار مدیریت مرکزتماس ماهان‌ویپ ، یک افزونه مدیریت و نظارت تماس‌ها است که امکان نظارت به صورت لحظه‌ای را برای مدیران ممکن می‌کند. با استفاده از این افزونه می‌توانید مکالمات را بدون این‌که اپراتور یا تماس گیرنده متوجه شود شنود کنید. همچنین می‌توانید به تمام داخلی‌ها که روی صف هستند، افرادی که در صف انتظار هستند و مدت زمانی که هر تماس گیرنده در صف هست را مشاهده نمایید.

امکانات

امکان مشاهده داخلی‌ها به تفکیک هر صف براساس دسترسی اختصاص یافته
امکان شنود مکالمه دل‌خواه به‌صورت برخط با قابلیت مکالمه یک طرفه، دو طرفه و کنفرانس
نمایش لحظه‌ای و برخط خطوط شهری
قابلیت نمایش منتظران هر صف و مدت زمان انتظار آن‌ها
ایجاد نمودار لحظه‌ای خطی و دایره‌ای از تعداد خطوط شهری و داخلی که به پنج صورت مختلف ( آزاد ، مکالمه ، زنگ زدن ، زنگ خوردن ، غیرفعال ) با رنگ‌بندی متفاوت نمایش داده می شود.

کاربردها

• نمایش زنده کلیه تماس‌ها شامل در حال مکالمه، زنگ خوردن، آزاد
• شنود مکالمات یک طرفه و دوطرفه (Spy and Whisper)
• نمایش زنده افراد منتظر در صف به همراه مدت زمان انتظار
• قابلیت جابه‌جایی افراد منتظر در صف براساس اولویت دلخواه
• نمایش زنده مکالمات اپراتورهای پاسخگوی هر صف به همراه قابلیت شنود
برای دریافت امکان مانیتورینگ و نظارت بر تماس ها در مرکز تماس شرکت خود، به صفحه پیش فاکتور نرم افزار ماهان ویپ مراجعه کنید و یا با شماره 02187273 تماس بگیرید تا کارشناسان ماهان‌ویپ اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

با استفاده از نرم‌افزار مدیریت مرکزتماس ماهان ویپ، نظارت بر تماسهای مرکز تماس یک فرآیند ساده و آسان است که منجر به اثرگذاری قابل‌توجهی در عملکرد شرکت شما خواهد شد. استفاده از یک نرم افزار مدیریت مرکز تماس برای هر مرکزتماس علاقه‌مند به بهبود کیفیت خدمات امری ضروری است.

افزونه نظارت بر تماس به مدیران شرکت ها این اجازه را می‌دهد تا مشکلات را شناسایی کرده، استانداردهای مرکز تماس را حفظ کنند، تجربه خرید مشتری و عملکرد شرکت را بهبود بخشند. در ادامه فهرستی از پیشنهاداتی ارائه شده‌است که به شما در بهبود پایش و نظارت بر تماس ها کمک می کند.

۱. حتماً یک نرم‌افزار مرکزتماس داشته باشید که امکان  نظارت بر تماس ها را در اختیار شما قرار دهد.

۲. مدیران و مسئولان مرکز تماس، در تحلیل عملکرد و گزارش های نرم افزار مرکز تماس مشارکت داشته باشند: از نرم افزار مرکز تماس ویپ، مطابق با KPI و سیاستهای تعریف شده برای سازمان خود گزارش گیری کنید. همینطور نیازها و انتظارات مشتریان خود را پیدا کنید و رفتار اپراتورها را مطابق با انتظارات مشتریان نظارت کنید.

۳. استفاده از نرم افزار ماهان ویپ را به تمام مدیران مرکز تماس آموزش دهید تا بتوانند به شنود و نظارت و مراقبت از تماس ها بپردازند.