s مرکز تماس ابری ماهان ارتباط - ماهان ویپ (Mahan Voip)

مرکز تماس ابری ماهان ارتباط

امروزه با بالا رفتن سرعت اینترنت و پایداری بیش از پیش این فناوری شاهد ظهور انواع مراکز تماس هستیم می توان با هزینه بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی، بدون نیاز به هزینه های نگهداری، تعمیر و ارتقاء مربوط به تجهیزات سخت افزاری از مرکز تماس ابری استفاده نمود. مرکز تماس ابری در حقیقت بدون نیاز به سرور سخت افزاری و هزینه های مربوط بـه اتاق سـرور، کولیـنگ، برق و انـرژی، UPS، رک، محفظه نگهداری تجهیزات و… می تواند تماس های شما را با کمترین هزینه مدیریت کند.

ماهان ویپ (Mahan Voip) با در اختیار داشتن سِرورهای ابری (Cloud)، خدمات میزبانی مراکز تماس را بر بستر اینترنت فراهم آورده است. می‌توانیــد بدون پرداخت هزینه سخت‌افزار و خرید نرم‌افزار، تنها با پرداخت شارژ سالیانه، تماس‌های مجموعه خود را مدیریت کنید.

با دسترسی به اینترنت، خطوط شهری خود را به VoIP Gateway متصل می‌کنید. سپس گِیت‌وِی از طریق اینترنت بـه ســرور ما متصل شــده و تماس‌هایتـان از طریــق این سـرور مدیریت می شود و نرم افزار ایرانی مدیریت مرکز تماس ماهان ویپ بصورت تحت وب از طریق اینترنت در اختیارتان قرار داده خواهد شد.

 

میزبانی مرکز تماس ماهان ویپ شامل مدیریت مرکز تماس روی سرورهای ابری است. Cloud-PBX

cloud-pbx

 

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفن ۰۲۱۸۷۲۷۳ یا تکمیل فرم ارسال درخواست با ما تماس حاصل نمایید. بی شک کارشناسان ماهان ویپ همواره تلاش خواهند کرد تجارب ارزنده خود را بی دریغ در اختیار شما قرار دهند.