با پیشرفت تکنولوژی و ساده تر شدن دسترسی به اینترنت، بیشتر خدمات به صورت اینترنتی و آنلاین عرضه می شوند؛ از این رو تلفن های قدیمی و آنالوگ جای خود را به سرویس تلفن های اینترنتی، و سیستم های سانترال جای خود را به مرکز تلفن ویپ VoIP داده اند. با بالا رفتن سرعت اینترنت و پایداری بیش از پیش این فناوری شاهد ظهور انواع مراکز تماس هستیم می توان با هزینه بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی، بدون نیاز به هزینه های نگهداری، تعمیر و ارتقاء مربوط به تجهیزات سخت افزاری از مرکز تماس ابری استفاده نمود. بین سرویس های مرکز تلفن، مرکزتلفن ویپ ابری ساده ترین سیستمی است که می تواند تماس های شما را به صورت مطمئن مدیریت کند. مرکز تماس ابری در حقیقت بدون نیاز به سرور سخت افزاری و هزینه های مربوط بـه اتاق سـرور، کولیـنگ، برق و انـرژی، UPS، رک، محفظه نگهداری تجهیزات و… می تواند تماس های شما را با کمترین هزینه مدیریت کند. اما به سرویس اینترنتی نیاز دارد تا با کمک آن امکان مدیریت تماس ها ایجاد شود. 

ماهان ویپ (Mahan Voip) با در اختیار داشتن سِرورهای ابری (Cloud)، خدمات میزبانی مراکز تماس را بر بستر اینترنت فراهم آورده است. می‌توانیــد بدون پرداخت هزینه سخت‌افزار و خرید نرم‌افزار، تنها با پرداخت شارژ سالیانه، تماس‌های مجموعه خود را مدیریت کنید.

با دسترسی به اینترنت، خطوط شهری خود را به VoIP Gateway متصل می‌کنید. سپس گِیت‌وِی از طریق اینترنت بـه ســرور ما متصل شــده و تماس‌هایتـان از طریــق این سـرور مدیریت می شود و نرم افزار ایرانی مدیریت مرکز تماس ماهان ویپ بصورت تحت وب از طریق اینترنت در اختیارتان قرار داده خواهد شد.

میزبانی مرکز تماس ماهان ویپ شامل مدیریت مرکز تماس روی سرورهای ابری است. Cloud-PBX

cloud-pbx

 

چرا از مرکز تماس ابری استفاده کنیم؟

سیستم های مرکزتماس با هدف تاثیرگذاری بر مشتری شکل گرفته اند. مراکز تماس ابری از جمله این سیستم ها هستند که هر آنچه از مرکز تلفن (call center) بخواهید را در ساختار فضای ابری با بهره گیری از پنل اختصاصی در اختیارتان قرار می دهند. از مزیت های مرکزتماس ابری می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • کاهش هزینه ها
  • افزایش پایداری
  • عدم نیاز به تجهیزات
  • امکان توسعه و ارتقا

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر از طریق شماره تلفن ۰۲۱۸۷۲۷۳ یا تکمیل فرم ارسال درخواست با ما تماس حاصل نمایید. بی شک کارشناسان ماهان ویپ همواره تلاش خواهند کرد تجارب ارزنده خود را بی دریغ در اختیار شما قرار دهند.