ماهان ویپ: مدیریت تماس های سازمانی

ماهان ویپ: مدیریت تماس های سازمانی

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

ماهان ارتباط: بی نهایت تماس، ویژگی‌های پیشرفته، صرفه‌جویی در هزینه تماس ها

هوشمندتر کار کنید، نه بیشتر!
تقریبا بیشتر کسب و کارها به استفاده از سیستم تلفن سازمانی ویپ روی آورده‌اند تا با استفاده از آن نه تنها هزینه های را کاهش دهند، بلکه عملکرد سازمان را توسعه بدهند. با استفاده از کاربردها و امکانات پیشرفته و هوشمند نرم افزار ویپ، کسب و کارهای کوچک نیز حرفه‌ای‌تر نمایش داده می‌شوند.

چرا نرم افزار ویپ؟

صرفه‌جویی در هزینه‌ها

ویپ سازمانی سیستم تلفنی کاملی را برای شرکت ها فراهم می کند که شامل امکاناتی از جمله کنفرانس تلفنی، انتقال تماس، ایجاد داخلی، شنود تماس‌ها و غیره با کمترین هزینه می‌شود.

کاهش هزینه‌ها تا 60%

ویپ در مقایسه با سیستم تلفنی ستنی، تنظیمات ساده‌تر، انعطاف‌پذیری بیشتر و هزینه پایین‌تری دارد. حتی باعث صرفه جویی در زمان و فعالیت‌های کارمندان فنی می‌شود.

یک سیستم تلفنی قدرتمند

با ویژگی‌های نرم افزار ویپ از جمله انتقال تماس، منشی مجازی، صندوق صوتی پیشرفته، و غیره هرگز مدیریت تماس های تا این حد ساده نبوده است.

انعطاف پذیری بالا

با نرم افزار ویپ ماهان ارتباط به سادگی داخلی ایجاد یا حذف کنید، با یک کلیک افزونه را حذف یا اضافه کنید. کار کردن با این آموزش به هیچ دانش فنی ای نیاز ندارد و همه افراد می توانند با آن کار کنند.

دسترسی با موبایل

هر زمانی و در هر جایی که هستید در دوران دورکاری، به راحتی به برقراری و دریافت تماس های خود بپردازید و از رفتن به جلسات خارج از شرکت یا سفر، نگران نباشید. هرکجا باشید، دفتر کاری شما کنارتان است.

تنظیمات ساده

برای استفاده از نرم افزار ویپ ماهان ارتباط به تجهیزات پیچیده و پرهزینه‌ای نیاز نخواهید داشت. اگر تا الان نسبت به دریافت سیستم تلفنی ویپ اقدام نکرده‌اید، ما به شما توصیه می‌کنیم تنها فرم تماس ماهان ارتباط را تکمیل کنید و یا با شماره تلفن 02187273 تماس حاصل نمایید تا همکاران ما در ماهان ارتباط شما را راهنمایی کنند.