زیرساخت‌های لازم برای دورکاری

زیرساخت‌های لازم برای دورکاری

امتیاز ما
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

شیوع پندمیک کرونا موجب شده است تا تمامی کسب و کارها به دنبال روش‌های جدیدی برای ارتباط با کارمندان و سایر شرکت‌ها باشند. حرکت به سمت دورکاری و برگزاری جلسات غیرحضوری از مهم‌ترین

اقداماتی است که شرکت‌ها برای مقابله با تبعات اقتصادی کرونا اتخاذ کرده‌اند. همچنین به دنبال راه‌کاری هستند که به کمک آن‌ بتوانند حتی در دوره دورکاری ارتباطات را طوری برقرار نگه دارند که گویی کارمندان همچنان در کنار یکدیگر در حال انجام کار هستند. حفظ ارتباطات در شرایط جدید کاری اهمیت ویژه‌ای دارد. ماهان ارتباط با ارائه راهکار نرم افزاری مدیریت مرکز تماس ویپ، ارتباطات موثر و پایدار را تضمین می‌کند.

نرم افزار ماهان ویپ

نرم افزار ویپ (VoIP) یک راهکار جدید و کاربردی برای برقراری و دریافت تماس و به صورت کلی انتقال صدا بر بستر شبکه است. فناوری ویپ این امکان را فراهم کرده است تا امکان برقراری مکالمات تلفنی با استفاده از اینترنت فراهم شود. با استفاده از ویپ، صدای تماس گیرنده به دیتای دیجیتال و سپس دیتای آنالوگ تبدیل می‌شود تا صدا به فرد دریافت کننده تماس برسد.

تحقیقات انجام شده نشان می دهد سال 97 ، 16% از کسب و کارهای دنیا تمام فعالیت خود و 56% از شرکت‌ها در امریکا بخشی از کارشان را به صورت دورکاری انجام می‌دانند که باتوجه به بحران کرونا، در حال حاضر این مقدار افزایش چشمگیری داشته است. در پی حرکت سازمان‌ها به برقراری جلسات آنلاین تلفنی و ویدئویی، و همینطور با توجه گسترش نرخ دورکاری، ماهان ویپ زیرساخت هایی که برای این امر ضروری هست را فراهم کرده است تا نیاز تمام کسب و کارهای کوچک و بزرگ، دانشگاه‌ها، بیمارستان‌ها و غیره مرتفع شود.

مزایای وُیپ در دوران دورکاری

با استفاده از نرم افزار ویپ، یک شماره ثابت در اختیار کاربر قرار می‌گیرد که در صورتی که محل شرکت تغییر کند می‌تواند از همان شماره استفاده نماید. همینطور با تخصیص داخلی به تعداد کارمندان شرکت، همیشه می‌توان از خط تلفن ثابت و داخلی‌های معین استفاده نمود که این موضوع در دوران دورکاری برای مدیران و کارمندان اهمیت ویژه‌ای دارد. در وبسایت خبرگزاری تابناک به تفصیل درباره «مزایای نرم افزار ماهان ویپ در مدیریت کسب و کارها» بخوانید. اما برخی از مزایای نرم افزار ماهان ویپ عبارتند از:

  • کاهش هزینه ها
  • ارتباط پایدار با کارمندان
  • گزارش‌گیری از تماس‌ها
  • ارسال پیامک
  • مانیتورینگ و نظارت بر تماس‌ها (monitoring)

چرا ماهان ارتباط

نرم افزار ماهان‌ ویپ، توسط نیروهای متخصص این شرکت به صورت بومی طراحی شده است. این نرم افزار با هدف ارائه خدمات مدیریت مرکز تماس و VoIP با کم‌ترین هزینه به شرکت‌ها عرضه می‌شود. با استفاده از این نرم افزار شرکت‌ها می‌توانند با بهره‌گیری از یک بستر ارتباطی امن (اینترنت یا اینترانت) به مدیریت تماس ها بپردازند.

شیوه‌های دریافت نرم افزار ویپ

متقضایان نرم افزار ماهان ویپ به دو طریق می توانند نسبت به دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان متخصص و ثبت درخواست خود اقدام نمایند: