با ویپ آشنا نیستید؟ از اینجا شروع کنید
با ویپ آشنا نیستید؟ از اینجا شروع کنید
26 ژوئن, 2018
انواع خطوط مخابراتی کابلی
انواع خطوط مخابراتی کابلی
18 آوریل, 2019
نمایش همه
دایلر چیست

دایلر چیست

دایلر چیست؟

دایلر نرم‌افزاری برای ایجاد تعداد زیادی تماس به صورت همزمان و با قابلیت تنظیمات زمانی و اجرای خودکار است که با هدف اطلاع‌رسانی مورد استفاده شرکت‌ها و سازمان‌ها قرار می‌گیرد.
شرکت‌ها از این نرم‌افزار به‌عنوان راه‌کاری جهت بازاریابی و تبلیغات استفاده می‌کنند.

افزونه دایلر با به‌کارگیری خطوط ثابت شهری که از قبل در برنامه تعریف شده است تماس می‌گیرد و یک صوت از پیش ضبط شده را برای شنونده‌ها پخش می‌کند. شنونده‌هایی که خواستار دریافت اطلاعات بیشتر درخصوص پیامی که شنیده‌اند هستند، با انتخاب یک عدد (که از پیش در افزونه تعریف شده است) با اپراتورهای مجموعه ارتباط برقرار می‌کنند. در واقع دایلر یک برنامه است که از طریق تلفن یا شبکه دیجیتال، به اینترنت یا شبکه کامپیوتری دیگر اتصال ایجاد می‌کند.

دایلر می‌تواند با نظارت در فرآیند تماس با مشتری‌ها، منجر به برقراری تماس‌های یکپارچه شود. نرم افزار مدیریت مرکز تماس ماهان ویپ با ارائه امکان تعریف دایلر در نرم افزار ماهان ویپ، اطلاع رسانی و تبلیغات شرکت ها را بهبود داده است. برای اطلاع از تعرفه های این نرم افزار به صفحه پیش فاکتور نرم افزار مراجع بفرمایید.
برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۲۱۸۷۲۷۳ تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ماهان‌ویپ اطلاعات خود را بی‌دریغ در اختیار شما عزیزان قرار دهند.

 

دایلر چیست
5 (100%) 2 votes