نرم افزار و سخت افزار های راه اندازی ویپ
نرم افزار و سخت افزارهای راه اندازی ویپ
11 ژوئن, 2016
نکات دیگر راه اندازی voip در منزل
نکات دیگر راه اندازی voip در منزل
13 ژوئن, 2016
نمایش همه
موارد مهم در راه اندازی VOIP

موارد مهم در راه اندازی VOIP

در راه اندازی voip ، یک سری استباهات رخ می دهد و برخی از اتصالات ممکن است به درستی صورت نگیرد. این مسئله برای کسانی که نصب کننده ویپ هستند ، معمولا رخ نمی دهد. اما برای کاربران عادی که قصد دارند برای اولین بار راه اندازی ویپ را انجام دهند ، پیش می آید. خطاهایی حین برقراری ارتباط ، جابه جایی و…به وجود می آید که در این جا به صورت نکته ای به آن ها اشاره می کنیم.

موارد مهم در راه اندازی VOIP و نصب آن

قبل از مطالعه ی این مطلب ، آشنایی با ابزارهای مورد نیاز برای راه اندازی voip را به شما پیشنهاد می کنیم.
1) اگر می خواهید یک سیم تلفن جدید خریداری کنید ، می توانید سیم قبلی را برای راه اندازی ویپ به کار گیرید. البته انجام این کار به هیچ وجه توسط کارشناسان ویپ توصیه نمیشود؛ در صورتی که می خواهید این کار را انجام دهید، ابتدا ارتباط تلفن خود را به صورت کامل با پریز تلفن قطع کنید. سپس سیم ها را جایگزین کنید و بعد دستگاه ها را به صورت کامل به برق وصل کنید.
2)در صورتی که مصارف شما وسیع تر از تماس های شهری و بین شهری ساده است ، قطع و وصلی دستگاه ، به دلیل مشکل در پهنای باند و یا قطع برق امری طبیعی است. لذا پیشنهاد می کنیم یک منبع ذخیره انرژی به عنوان برق اضطراری همراه سایر تجهیزات حین راه اندازی voip ، تهیه کنید.
3)اگر بیشتر تمایل دارید که ویپ و تلفن های ممولی را در کنار هم داشته باشید ، ابتدا باید سیم های تلفن خانگی قبلی ، به صورت کامل قطع شوند و ارتباطی با برق شهری نداشته باشند.اگر به این موضوع دقت نکنید و در حالی که برق جریان دارد ، ویپ را نیز وصل کنید ، آداپتور ویپ شما (اگر از نوع نرم افزاری استفاده می کنید) آسیب می بیند.

موارد مهم در راه اندازی VOIP
Rate this post