یکسان سازی مرکز تماس و نرم افزار CRM

امکانات گیت وی voip
امکانات گیت وی voip
14 سپتامبر, 2016
منابع اصلی مرکز تماس چیست؟
منابع اصلی مرکز تماس چیست؟
20 سپتامبر, 2016
نمایش همه

همگام سازی مرکز تماس و crm

تماس تلفنی به عنوان یکی از راه های مرسوم ارتباطی می باشد که امروزه تعداد زیادی از مخاطبین هر مجموعه از روش های گوناگونی با سازمان در ارتباط می باشند که از نمونه های آن می توان به مرکز تماس اشاره نمود. علاوه بر مزیت ها و معایبی که این نوع سبک ارتباطی، مدیریت نمودن مرکز تماس است. وسعت استفاده از مدیریت متمرکز این روش ارتباطی همگام با دیگر کانال های ارتباطی سبب تقویت بخش مشتری محوری می شود. با توجه به این که در سیستم های اداری و سازمانی تنظیم مدیریت در بخش های ارتباطی جهت دسترسی بهتر مشتری با مدیریت حس می شود، استفاده از مرکز تماس به همراه بهره گیری از نرم افزار crm به عنوان مکمل این بخش می تواند بسیار موثر باشد. مدیریت مرکز تماس و نرم افزار CRM در واقع به عنوان بخش های تکمیلی یکدیگر کاربرد دارند که در ادامه در مورد مزایای این روش به بحث می پردازیم.

مزیت یکسان سازی مرکز تماس و نرم افزار CRM

هماهنگی و یکسان سازی بخش مدیریت و سیستم های ارتباطی به این روش می تواند باعث فراهم کردن امکانات زیادی جهت سازمان و مشتریان باشد. از جمله این هماهنگی سبب می شود که اطلاعات تماس و مشتری به شکل کامل همراه با جزئیات از سمت مرکز تماس به نرم افزار crm ارسال و به سامانه مدیریت منتقل شود و در جریان این انتقال امکانات زیادی در دست کاربران قرار خواهد گرفت. یکی از موارد نمایش به شکل pop up به صورت نمایش شماره تماس، نام و نام خانوداگی وامکان مشاهده پروفایل شخصی، اطلاعات مربوط به کاربر تماس گیرنده قبل از پاسخ داده به تلفن، امکان دسترسی سریع به سوابق خدماتی و بخش هایی که مربوط به فردی که تماس می گیرد و بسیاری از موارد دیگر است.
این هماهنگی، یعنی بخش مدیریت مرکز تماس و نرم افزار crm را می توان در سطوح وسیع نیز پیاده سازی کرد که در این حالت مزایای بیشتری برای سازمان و هم چنین مشتریان خواهد داشت. به طور مثال می توان از ایجاد مسیردهی خودکار براساس مولفه های نرم افزار crm، ثبت از طریق منوی تلفنی در نرم افزار، برگزاری های نظر سنجی و …. با توجه به قابلیت مربوطه در مرکز تماس اشاره کرد.

یکسان سازی مرکز تماس و نرم افزار CRM
Rate this post