02187273

چطور نرم افزار مرکز تماس در ایام کرونا به کسب و کار شما کمک می کند؟

چطور نرم افزار مرکز تماس در ایام کرونا به کسب و کار شما کمک می کند؟

 نرم افزار مرکز تماس در ایام کرونا

آيا مي دانيد چطور در اين ايام #در_خانه_بمانيم فعاليت هاي کاري خود را از منزل توسط اينترنت انجام داده و به حرکت چرخه اقتصادي کسب وکار خود ادامه دهيد؟ ابتدايي ترين ابزار جهت انجام اين کار سيستم نرم افزاري است که با استفاده از اينترنت دسترسي شما به اطلاعات مشتريان و پيگيري هايتان را فراهم سازد مناسب ترين ابزار جهت دورکاري نرم افزار مدیریت مرکز تماس مي باشد.

با وجود بستر اینترنت در دنیای پیش رو که امکان برقراری ارتباطات را در یک سطح گسترده بین افراد و سازمان ها در سرتاسر جهان برقرار می‌سازد و روش های تجارت آنلاین و کسب و کارهایی که با این رویکرد جدید به صورت اینترنتی در حال فعالیت هستند، تحقق این امر و پرداختن به آن، امری پیچیده و دور از تصوری نمی‌باشد.

از این رو برای بررسی این موضوع، به مزایا و معایب روش های دورکاری و ابزارها و اپلیکیشن‌هایی که امکان بهره گیری از این روش را فراهم می‌سازند می‌پردازیم. با توجه به پیشرفت های آی تی به جرات می‌توان گفت تمامی مشاغل و کسب و کارها در هر زمینه ای به سادگی می‌توانند سیستم کسب و کار خود را به صورت آنلاین مدیریت کنند اما اصولا برای مدیریت کسب و کارها به صورت غیر حضوری چه چیزهایی را باید در اختیار داشت؟

مشتریان سرمایه های هر کسب و کاری هستند و پاسخگویی به تماس های آنها کلیدی‌ترین امر برای هر مجموعه و سازمان محسوب می‌شود بنابراین برای پاسخگویی به تماس های مشتریان باید بتوان به خطوط کاری سازمان دسترسی داشت. در سیستم های تلفنی جدید خطوط تلفنی به جای زوج سیم از طریق بستر IP ارائه می‌شود و همین امر امکان استفاده از اپلیکیشن های ویپ و سیستمهای تلفنی مبتنی بر آی پی را فراهم می‌سازند.

پیمایش به بالا