مزایای یکپارچه‌سازی ویپ و نرم‌افزار CRM
مزایای یکپارچه‌سازی ویپ و نرم‌افزار CRM
23 اکتبر, 2017
چطور یک خط ویپ داشته باشیم؟
چطور یک خط ویپ داشته باشیم؟
25 اکتبر, 2017
نمایش همه
چرا از مرکز تماس استفاده کنیم؟

چرا از مرکز تماس استفاده کنیم؟

چرا از مرکز تماس استفاده کنیم؟
ماهان‌‌ویپ در این مقاله سعی دارد توضیح دهد که چرا بهتر است سیستم ارتباطی سازمان‌ها و شرکت‌ها به مرکز تماس یا کال سنتر ویپ به‌روز شود.

هزینه ویپ کم‌تر است

از آن‌جایی‌ که تلفن‌های ویپ تحت شبکه هستند، تماس‌های کارمندان هزینه‌ای نخواهد داشت. حالا تصور کنید اگر یک شعبه از شرکت شما خارج از ایران باشد، چقدر به نفع شما خواهد شد.

ویپ نیازی به سخت‌افزارهای زیاد ندارد

شاید باورتان نشود، اما همیشه هم به روزرسانی فناوری جدید هزینه بردار نیست. شما برای خرید سرویس ویپ به یکی از چیزهایی که نیاز دارید، تلفن‌های آی‌پی‌دار است. حتی ساده‌ترین مدل‌ها نیز تجهیزاتی دارند که در زمان نیاز، امکان به روزرسانی آن‌ها وجود دارد.

تجدید صندوق صوتی

آیا تابه‌حال به این فکر کرده‌اید که ای کاش صندوق صوتی را می‌توانستید مثل ایمیل‌ها مدیریت کنید؟ ممکن است باز کردن صندوق ورودی، گوش دادن به هر پیام صوتی و سپس پاک کردن هریک از آن‌ها کمی مشکل باشد. اما با استفاده از ویپ می توانید پیام‌های صوتی را به‌صورت خودکار به صندوق ورودی ایمیل خود انتقال دهید. پیام‌های صوتی را می‌توانید درست مثل سایر ایمیل‌هایتان مدیریت کنید.

از ماشین‌های فکس خلاص شوید

ماشین‌های فکس اگرچه قدیمی به‌نظر می‌رسند اما خیلی از مشاغل همچنان از آن‌ها استفاده می‌کنند. اگر هنوز هم در شرکت شما برخی از نامه‌ها با فکس ارسال می‌شوند، و مصرف کاغذ بالا است، با استفاده از ویپ می‌توانید از دستگاه‌های فکس خلاص شوید.

ویپ را با سایر نرم‌افزارهای سازمانی یکپارچه کنید

بسیاری از سازمان‌ها از نرم‌افزارهای خاصی برای انجام کارهای اداری استفاده می‌کنند. از آن‌جایی که مرکز تماس یک سرویس تحت اینترنت است، به راحتی با بسیاری از برنامه‌ها یکپارچه می‌شود.

با اطمینان نیاز مشتری‌ها را رفع کنید

هیچ‌کسی دوست ندارد وقتی تماس می‌گیرد، مدام موزیک هولد بشنود یا از بخشی به بخش دیگر وصل شود تا فرد مورد نظر خود را پیدا کند. شما با استفاده از امکان IVR مرکر تماس ویپ، هزینه‌های گزاف تلفن‌های گویا را کنار گذاشته‌اید و مشتری‌ها یا تماس‌گیرنده‌ها را به سادگی به شخص مورد نظر متصل می‌کنید.

به روزرسانی ویپ زمان‌بر نیست

هر سازمانی معمولاً برای به روزرسانی با مشکلاتی مواجه می‌ شود که در جریان کار اختلال ایجاد می‌کند. برای شرکت‌هایی که خدمات میزبانی دارند، ممکن است این به‌روزرسانی از چند ساعت تا یک روز زمان ببرد.

به کسب و کار خود رونق دهید

بیشتر مردم در طول روز از وسایل زیادی مانند موبایل، تلفن، لپ‌تاپ و غیره استفاده می‌کنند. با استفاده از مرکز تماس هر کاربر می‌تواند برای خود مشخص کند که فارغ از این‌که از چه دستگاهی استفاده می‌کند، تمام تماس‌ها به او منتقل شود. از دیگر ویژگی‌های مرکز تماس ویپ می‌توان به تماس گروهی و انتقال تماس خودکار اشاره نمود.

تنها برای چیزی که استفاده می‌کنید پرداخت کنید

برای سازمان‌های قدیمی باید تعداد خط یا شماره‌هایی که می‌خواهند استفاده کنند را مشحص کنید. معمولاً کسب و کارها بیش از اندازه نیازهای خود را دست بالا می‌گیرند و هزینه‌های گزافی هم پرداخت می‌کنند. در صورتی که خط‌ها و شماره‌های ویپ همیشه در دسترس هستند و هر زمان که به آن‌ها نیاز داشته باشید می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.
مواردی ذکر شده، تنها دلایلی نیستند که شما می‌توانید از ویپ استفاده کنید؛ در مطالب بعدی به سایر ویژگی‌های مرکز تماس ویپ اشاره خواهیم کرد.
منبع: voipstudio
چرا از مرکز تماس استفاده کنیم؟
Rate this post